Większość blogerów w zakładce „o mnie”  pisze o sobie i o swoich pasjach.. ja nie będę oryginalna i napiszę o tym samym:) Jeśli uważasz, że Cie to nudzi to…może zmienisz zdanie za minutkę.

Kim jestem?

Karolina Dermyszyn. Tak właśnie się nazywam:). Jak się domyślasz nazwisko mam po ojcu. Moja rodzina pochodzi z północy Polski a rejony, w których obecnie się obracam to Gdańsk i Elbląg. Więcej czasu spędzam w Gdańsku ze względu na to, że studiuje psychologię no i kocham morze. W moim życiu było kilka wariactw typu:

W dzieciństwie ukradłam sąsiadce małego kurczaczka i przez kilka godzin woziłam go w wózku, niestety sąsiadka się zorientowała, że w wózku mam pisklę a na koniec dostałam niezłą borutę od babci.

W III klasie podstawówki razem z przyjaciółką pomalowałyśmy kapliczkę, wydawało nam się, że będzie ładniejsza. Skończyło się na tym, że specjalnie dla nas Pani dyrektor zrobiła apel  i w obecności wszystkich uczniów  kazała nam umyć napisy.

Czym się interesuje?

Jak zapewne zauważyłaś moje zainteresowania głównie opierają się na temacie stylizacji paznokci. Jestem przekonana, że jest to moja największa pasja. Uwielbiam zdobić paznokcie, ale najwięcej radości daje mi efekt końcowy, kiedy je nabłyszczam i mogę zobaczyć efekty mojej pracy. Motywuje mnie to do dalszego działania 🙂

Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała tutaj o moim wspaniałym chłopaku, który pomaga mi prowadzić moje strony, wierzy we mnie i dodaje mi sił. Kocham go za to:)

Jaki cel ma ten blog?

Myślę, że to proste – paznokcie bez tajemnic. Będę starała się jak najlepiej rozwijać bloga. Dostarczę Ci coraz więcej ciekawych i przydatnych informacji. Mam nadzieje że będe Cię mile zaskakiwać.

Pozdrawiam Cię:)