Galeria

Zapraszam do oglądania galerii moich prac, w których prezentuje ciekawe możliwości zdobień paznokci. Postaram się coraz częściej zaskakiwać was nowymi zdjęciami.

Galeria zdjęć Galeria french

Metoda żelowa

Zaletą metody żelowej jest delikatny i naturalny wygląd przedłużanych paznokci. Dzięki niej mamy do dyspozycji wiele możliwości zdobienia paznokci. Metoda żelowa umożliwa wykonywanie szeregu wzorków oraz zdobień na tipsie. Ozdoby można wtopić w żel na wiele sposobów, tak, aby wzorek pozostał trwały.

Dużym powodzeniem cieszy się nie tylko w Polsce, ale i w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Irlandia, Rosja, Czechy, Szwecja, a także Stany Zjednoczone czy Chiny.
Jest to metoda światłoutwardzalna.

Galeria zdjęć Galeria żelowych paznokci

Metoda akrylowa

Metoda akrylowa, zaraz po żelowej jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania paznokci. Polecana jest kobietom mającym kruche i łamliwe paznokcie. Główną zaletą metody akrylowej jest wysoka wytrzymałość produktu, przez co efekt pięknych i zadbanych paznokci utrzymuje się nawet ok. 3 tygodni. W metodzie akrylowej istnieje także możliwość wtapiania różnych ozdób tj. suche kwiaty, brokat, bulion.

Galeria zdjęć Galeria akrylowych paznokci

Manicure

Manicure jest to przyjemny i odprężający zabieg. Jego zaletą jest to, że w naturalny i delikatny sposób możemy nawilżyć i odżywić nasze dłonie i paznokcie, są one bardzo ważnym elementem urody a także naszą osobistą wizytówką. Manicure jest to zabieg stosowany u rąk zaś Pedicure stosowany jest na stopy. Piękne dłonie i zadbane paznokcie to marzenie każdej z kobiet. Zapraszam do mojej galerii Manicure.

Galeria zdjęć Galeria manicure