Paznokcie combo

Paznokcie wykonane metodą combo

Być może i Ty wahałaś się pomiędzy wyborem metody żelowej bądź akrylowej? Teraz nie musisz decydować się tylko na jedną z nich, ponieważ istnieje metoda, która daje możliwość połączenia żelu i akrylu na jednym paznokciu. Czyż takie rozwiązanie nie jest wspaniałe? Nazywa się combo.

Połączenie żelu i akrylu

Dzięki połączeniu dwóch najpopularniejszych metod stylizacji paznokci metoda combo daje Ci kilka możliwości utwardzania paznokci, które już Ci przedstawiam.Jedną z najczęściej spotykanych możliwości, jest pokrycie białym akrylem końcówki paznokcia, a następnie utwardzeniu go żelem. Myślę, że większość stylistek paznokci wybiera taką kombinacje, ponieważ za pomocą akrylu mogą łatwiej uformować piękną linię uśmiechu.

Paznokcie – metoda combo

Bardzo ważną zaletą metody combo jest to, że możesz dopełniać na zmianę, czyli paznokcie akrylowe uzupełnisz przy użyciu żelu, zaś żelowe możesz dopełnić stosując w tym celu akryl. Jeśli w sytuacji awaryjnej zabraknie Ci akrylu, zawsze możesz go zastąpić żelem i odwrotnie, ponieważ, w metodzie combo możesz bezproblemowo łączyć te dwie metody.

Zaleta o której teraz wspomnę jest dobrym rozwiązaniem, dla osób, które nie lubią żmudnego dobierania i przyklejania tipsów.  Jeśli i Ty do takich należysz powinnaś użyć akrylu, dzięki któremu zbudujesz ,,szkielet” paznokcia zaś resztę pokryj żelem. Myślę, że dużo lepszą formę pod żel będzie stanowił akryl dzięki temu, że jest bardzo wytrzymały i twardy.

Metoda combo krok po kroku :

 1. Zdezynfekuj dłonie klientki za pomocą płynu do odkażania tak, aby usunąć wszelkie bakterie.
 2. Do każdego paznokcia dopasuj indywidualnie tipsy. Jeśli wolisz możesz zastosować tutaj formę, dzięki której wykonasz żelowy bądź akrylowy szkielet.
 3. Jeśli zastosowałaś tipsy, pamiętaj, aby pilnikiem usunąć uskok między tipsem a naturalną płytką paznokcia.
 4. Na wolny brzeg paznokcia nanieś biały akryl, a następnie uformuj piękną linie uśmiechu.
 5. W tym etapie tworzysz wypełnienie paznokcia, czyli powinnaś nanieść żel (różowy bądź kamuflujący) do wysokości linii uśmiechu, następnie utwardź w lampie.
 6. Na cały paznokieć nanieś żel budujący, uformuj krzywą C i linię stresu. Utwardź w lampie.
 7. Jeśli żel posiada warstwę dyspersyjną (lepką) przemyj paznokcie cleanerem.
 8. Opiłuj paznokcie nadając im kształt, a następnie usuń pył i przemyj je cleanerem.
 9. Nałóż cienką warstwę żelu nabłyszczającego, a następnie utwardź w lampie.
 10. Na skórki nanieś oliwkę i wmasuj.

Ja osobiście bardzo polecam Ci metodę combo ze względu na to, że bez problemu możesz połączyć żel z akrylem, dzięki czemu paznokcie będą nie tylko piękne, ale także bardzo trwałe i mocne. Jeśli miałabyś jakiekolwiek pytania, napisz do mnie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam Cię z wielkim uśmiechem

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • metoda combo
 • yhs-002
 • paznokcie metoda combo
 • metoda combo paznokcie
 • metoda combo krok po kroku

Hej! Zobacz podobne wpisy⇩

 1. Sypana metoda akrylowa Ujawniam nowe oblicze metody akrylowej! O wiele łatwiejsze w wykonaniu a niżeli klasyczna technika utwardzania paznokci akrylem. Nie musisz posiadać wysokich kwalifikacji ani dużej wprawy,...
 2. Metoda akrylowa Czy wiesz, na co najbardziej zwracają uwagę ludzie oceniając wygląd innych? Zapewne teraz myślisz, że jest to twarz, oczy czy sposób ubierania. I masz rację....
 3. Manicure hybrydowy czyli soak off Witaj! Dziś troszkę o żelach soak off, najprościej kolorowych żelach, które wyglądają jak lakier. Ten rodzaj wykonywanej usługi znany jest także pod nazwą manicure hybrydowy....