Caviar manicure

Caviar manicure

Witam Cię! Dziś napiszę troszkę o caviar manicure, czyli o technice zdobienia paznokci, która ostatnio robi furorę. Jeśli lubisz zaskakiwać a trójwymiarowe zdobienia nie są tym co lubisz mieć na swoich paznokciach to zdecydowanie caviar manicure jest dla Ciebie. Tak naprawdę takie zdobienie jest bardzo proste do wykonania, zobacz sama!

Manicure

Jak wiesz zarówno w modzie jak i w stylizacji paznokci trendy zmieniają się bardzo szybko i co chwila pojawia się coś nowego. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie to bardzo cieszy bo uwielbiam zaskakiwać nowościami wśród znajomych. Zapewne zauważyłaś, że coraz więcej kobiet, które spotykasz na co dzień nosi krótkie, kolorowe paznokcie lub tradycyjny french manicure. Panie coraz częściej rezygnują z długich i ekstrawaganckich paznokci na rzecz krótkich i delikatnych .

Caviar manicure

Jeśli preferujesz delikatne zdobienia, ale chciałabyś zrobić furorę na ważnym dla Ciebie wydarzeniu np. na ślubie polecam Ci wykonać właśnie caviar manicure.  Ten rodzaj manicure to paznokcie ozdobione drobnymi  koralikami przypominającymi kawior. Koraliki mogą być jednokolorowe lub wielokolorowe w zależności od upodobań. Zdobienie to wygląda efektownie, lecz minusem jest to, że koraliki szybko odpadają i zdobienie utrzymuje się około 1-2 dni, dlatego zazwyczaj wykonuje się je na ważne dla nas okazje.

Manicure kawiorowy

Brytyjska firma Ciate wprowadziła do sprzedaży specjalną kolekcję lakierów caviar manicure. Koszt takiego zestawu to około 18 funtów. Możesz także nabyć taki zestaw u nas w Polsce np. w Sephorze i tutaj koszt takiego zestawu to około 80zł. Ja mam dla Ciebie o wiele tańsze rozwiązanie. Bo tak naprawdę do wykonania tego zdobienia potrzebujemy lakier przeźroczysty, lakier kolorowy i drobniutkie koraliki, znane także pod nazwą bulion. Posiadając te trzy produkty śmiało możesz zrobić sobie piękny manicure kawiorowy. A poniżej przedstawiam Ci jak zrobić to zdobienie krok po kroku.

Manicure krok po kroku

 1. Pokryj paznokcie lakierem bezbarwnym. Będzie on stanowił bazę pod kolorowy lakier, dzięki temu na paznokciach nie pozostaną przebarwienia.
 2. Pomaluj jeden paznokieć kolorowym lakierem, zbliżonym kolorystycznie do bulionu.
 3. Delikatnie zamocz paznokieć w perełkach a następnie delikatnie puknij palcem o krawędź pudełeczka tak, aby obsypały się nieprzylegające koraliki.
 4. Powtórz punkt 2 i 3 na pozostałych paznokciach. Jeśli będziesz widziała prześwity na paznokciu to możesz użyć lakieru bezbarwnego i dołożyć perełek.

I Poczekaj do wyschnięcia paznokci

Pozdrawiam!!

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • manicure
 • lakier kawiorowy
 • manicure kawiorowy
 • kawiorowy lakier do paznokci

Hej! Zobacz podobne wpisy⇩

 1. Manicure hybrydowy czyli soak off Witaj! Dziś troszkę o żelach soak off, najprościej kolorowych żelach, które wyglądają jak lakier. Ten rodzaj wykonywanej usługi znany jest także pod nazwą manicure hybrydowy....
 2. Japoński Manicure – P.Shine   Manicure japoński inaczej zwany jest jako P.shine co oznacza poprostu „błyszczeć”. Celem tego zabiegu jest nadanie blasku i połysku paznokciom. Jest to rodzaj manicure ...
 3. Crackle pękające lakiery hitem lata  Coraz częściej spotykam dziewczyny, których paznokcie są „popękane” wygląda to zjawiskowo. Hitem tego lata są pękające lakiery, ich oryginalność wprawia w zdumienie najbardziej wymagające kobiety....